LITURGIE Parochie Heilige Andreas Maart 2019

 

 

2 en 3

6
Aswoensdag

9 en 10
1e zondag veertigdagentijd

16 en 17
2e zondag veertigdagentijd

23 en 24
3e zondag veertigdagentijd

30 en 31
4e zondag veertigdagentijd

Oostburg
zo. 10.45

 

F. van Geyt
Parochiekoor

Oec. Aswoensdag
viering
I. D’hert
19.00u
Parochiekoor

J. van Velthoven

presentatieviering EHC

I. D’hert

Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

I. D’hert
Parochiekoor

          Aardenburg     zo. 9.15

1 mrt.

Carnavalsdienst 19.00u F. van Geyt Jongerenkoor?

F. van Geyt

afsluiting carnaval

19.00u
Aswoensdag
Viering
Jongerenkoor?

J. van Velthoven
Gemengd Koor

Liturgiegroep

Gemengd Koor

W. Wiertz
Gemengd Koor

---

Liturgiegroep

10.00u
Gemengd Koor

  Breskens
  zo. 9.15

F. van Geyt

T. van ’t Westeinde en samenzang

---

---

I. D’hert

De Westenwind

---

I. D’hert
Gregoriaans Koor

Schoondijke
  zo. 9.15

---

---

Liturgiegroep

Dameskoor

---

F. van Geyt
dameskoor

---

    Sluis
za. 19.00

of zo. 10.45

---

---

J. van Velthoven
za. 19.00u
cd

---

Liturgiegroep

Dameskoor Schoondijke

---

  IJzendijke
  zo. 10.45

---

---

Liturgiegroep

Ritmisch Koor

---

F. van Geyt

Gemengd Koor

---

Hoofdplaat
  za. 17.00

F. van Geyt
cd

---

---

---

---

---

    Biervliet
  za. 19.00

---

---

Liturgiegroep

Ritmisch Koor

---

W. Wiertz
Stemmige Maatjes

---

 

                            LITURGIE Parochie Heilige Andreas APRIL 2019

 

6 en 7
5e zondag veertigdagentijd

13 en 14
Palmzondag

20 en 21
Pasen

27 en 28

Oostburg

zo. 10.45

J. van Velthoven
EHC viering
Jongerenkoor?

F. van Geyt
parochiekoor

 

 

 

 

 

Zie Paasrooster

T. Verbraeken
parochiekoor

Aardenburg
zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u

F. van Geyt

T. Verbraeken

Breskens

zo. 9.15 

J. van Velthoven

---

---

Schoondijke
zo. 9.15

---

Liturgiegroep
dameskoor

H. De Vriese
dameskoor

Sluis
za. 19.00 of zo. 10.45

---

F. van Geyt
za. 19.00u
cd

Liturgiegroep
zo. 10.45u
cd

IJzendijke
zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

H. De Vriese
Gemengd Koor

Hoofdplaat
za. 17.00

---
toneeluitvoering

F. van Geyt
cd

---

Biervliet
za. 19.00

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

T. Verbraeken
Stemmige Maatjes

Cadzand-Bad

Toeristenkerk H. Bonifacius: elke Zondag viering om 10.00 uur (vanaf Palmzondag t/m sept.)

Liturgie Parochie Heilige Andreas PAASROOSTER 2019

 

 

Witte
Donderdag
18 april

Goede
Vrijdag
19 april

Paaszaterdag
20 april

 1e Paasdag
21 april

2e Paasdag

22 april

Oostburg 10.45

 

 

I. D’hert
parochiële viering
19.00u
Ritmisch Koor en
de Westenwind

15.00u
Kruisweg
N. Peterse/
F. van Geyt
parochiekoor

Parochiële viering
I. D’hert
20.00u
the White Group

W. Wiertz
F. van Geyt
parochiekoor

---

Aardenburg 9.15

---

Liturgiegroep
19.00u

---

W. Wiertz
F. van Geyt

---

Breskens 9.15

---

PKC Noord viering
19.00u
F. van Geyt
Bressia

---

I. D’hert
de Westenwind

---

Schoondijke 9.15

---

---

Oec. Paaswake
21.00u
R. Koops

---

---

Sluis 19.00

---

---

---

I. D’hert
zo. 10.45u
Gregoriaans Koor

---

IJzendijke 10.45

---

---

---

---

---

Hoofdplaat 17.00

---

---

---

---

---

Biervliet 19.00

---

---

---

---

---

 

Liturgie Parochie Heilige Andreas MEI 2019

 

4 en 5

11 en 12

18 en 19

25 en 26

30
Hemelvaartsdag

Oostburg

zo. 10.45

I. D’hert
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

F. van Geyt
Gregoriaans Koor

Aardenburg
zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u

F. van Geyt

Liturgiegroep

W. Wiertz
EHC viering
10.00u

F. van Geyt

Breskens

zo.  9.15 

I. D’hert
T. van ’t Westeinde en samenzang

---

F. van Geyt
    CD

---

---

Schoondijke
zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Mariaviering
Dameskoor

---

I. D’hert
Dameskoor

---

Sluis
za. 19.00 o
f
Zo. 10.45

---

W. Wiertz
 za. 19.00
    CD

---

Liturgiegroep
CD

---

IJzendijke
zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---


Gemengd Koor

---

Hoofdplaat

za. 17.00

I. D’hert
CD

---

---

---

---

Biervliet za. 19.00

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---

---

Oec. Viering 
W. Wiertz
Geuzenfeesten
 9.30u
samenzang

Cadzand-Bad

Toeristenkerk H. Bonifacius: elke Zondag viering om 10.00 uur (t/m sept.)

 

                            LITURGIE Parochie Heilige Andreas JUNI 2019

 

1 en 2

8 en 9
Pinksteren

15 en 16

22 en 23

29 en 30

Oostburg zo. 10.45

 

 

F. van Geyt
Parochiekoor

Oec. viering
PKN kerk 10.00u
I. D’hert/

 

I. D’hert
Parochiekoor

22 juni: Vormselviering 16.00u
Pastoor Van Hees
Jongerenkoor?

J. van Velthoven
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

Aardenburg
 zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u

Oec. viering
St. Baafs
10.00u
F. van Geyt/

12 juni
Bedevaartdienst
W. Wiertz

W. Wiertz

J. van Velthoven

Liturgiegroep

Breskens zo. 9.15 

F. van Geyt
the White Group

---

I. D’hert
de Westenwind

---

---

Schoondijke zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Dameskoor

---

F. van Geyt
Landbouwdag
10.00u PKN kerk

---

Sluis
za. 19.00 of

Zo. 10.45

---

I. D’hert
za. 19.00u
cd

---

Liturgiegroep
Dameskoor Schoondijke

---

IJzendijke zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---

??

---

Hoofdplaat

za. 17.00

F. van Geyt
cd

---

---

---

---

Biervliet za. 19.00

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---

F. van Geyt
Stemmige Maatjes

---

Cadzand-Bad

Toeristenkerk H. Bonifacius:  elke zondag viering om 10.00 uur ( t/m sept. )