LITURGIE Parochie Heilige Andreas Augustus 2019

 

3 en 4

10 en 11

17 en 18
Maria ten Hemelopneming

24 en 25

Oostburg
zo. 10.45

J. van Velthoven
Parochiekoor

I. D’hert
Parochiekoor

I. D’hert
Jubileumviering I. D’hert
50 jr. priester
Projectkoor

T. Verbraeken
cd

Aardenburg
zo.  9.15

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

I. D’hert
St. Ceciliakoor

 Za. Mariaviering 19.00u
I. D’hert
St. Ceciliakoor

T. Verbraeken
St. Ceciliakoor

---

Breskens
zo.  9.15

J. van Velthoven
cd

---

---

---

Schoondijke
zo. 9.15

---

Liturgiegroep
cd

---

F. van Geyt
Gregoriaans Koor

Sluis
za. 19.00 of
zo. 10.45

---

za. 19.00u
I. D’hert
cd

---

Liturgiegroep
zo. 10.45u
cd

IJzendijke
zo. 10.45

---

Liturgiegroep
cd

---

F. van Geyt
Gemengd Koor

Hoofdplaat
za.  17.00

J. van Velthoven
cd

---

---

---

Biervliet
za. 19.00

---

---

---

F. van Geyt
Stemmige Maatjes (o.v.)

Cadzand-bad

Toeristenkerk H. Bonifacius: elke zondag viering om 10.00u (t/m sept.)

                                                                       LITURGIE Parochie Heilige Andreas SEPTEMBER 2019

 

 

31 en 1
 

7 en 8
Ziekenzondag

14 en 15

21 en 22

28 en 29

Oostburg
zo. 10.45

J. van Velthoven
Samenzang

F. van Geyt
cd

I. D’hert
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

Aardenburg
zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

F. van Geyt
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

 

W. Wiertz
St. Ceciliakoor

F. van Geyt
Gregoriaans Koor

31 aug. 19.30u
Kermisdienst Heille
I. D’hert
koor Heille

Kermisdienst Eede 
9 sept. 10.00u
F. van Geyt
St. Ceciliakoor

Breskens
zo. 9.15

J. van Velthoven
CD

---

I. D’hert
mw. T. van ’t Westeinde en samenzang

---

---

Schoondijke
zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Dameskoor

---

F. van Geyt
Dameskoor

---

Sluis
za. 19.00 of zo. 10.45

---

Oec. Viering  Ziekenzondag
RK kerk  zo. om 10.45u
T. Verbraeken
Dameskoor  SDK(o.v.)

---

Liturgiegroep
zo. 10.45u.
cd

---

IJzendijke
zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---

F. van Geyt
Gemengd Koor

---

Hoofdplaat
za. 17.00

J. van Velthoven
cd

---

---

---

---

Biervliet
za. 19.00

---

Oec. viering
zo. 8-9 om 9.30u
Liturgiegroep
Organist met samenzang

---

W. Wiertz
cd

---

Cadzand

Toeristenkerk H. Bonifacius:  elke zondag viering om 10.00 uur ( t/m sept.
                           LITURGIE Parochie Heilige Andreas OKTOBER 2019

 

5 en 6

12 en 13

19 en 20

26 en 27

 

  Oostburg
zo. 10.45

J. van Velthoven
Parochiekoor

I. D’hert
Parochiekoor

I. D’hert
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

 

Aardenburg
zo. 9.15

Liturgiegroep
10.00u
Gezinsviering
St. Ceciliakoor

I. D’hert
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

 

W. Wiertz
St. Ceciliakoor

 

Breskens
zo. 9.15

J. van Velthoven
cd

---

I. D’hert
White Group

---

 

Schoondijke
zo. 9.15

---

Liturgiegroep
Dameskoor

---

F. van Geyt
Dameskoor

 

Sluis
za. 19.00 of zo. 10.45

---

I. D’hert
za. 19.00u
Ritmisch Koor

---

Liturgiegroep
zo. 10.45u
cd

 

IJzendijke
zo. 10.45

---

---

Oec. viering
9.30u
Liturgiegroep

F. van Geyt
Allerzielen
Gemengd Koor

 

Hoofdplaat
za. 17.00

J. van Velthoven
cd

---

---

---

 

Biervliet
za. 19.00

---

Liturgiegroep
Stemmige Maatjes

---

W. Wiertz
Allerzielen

Gregoriaans Koor

 

LITURGIE Parochie Heilige Andreas NOVEMBER 2019

 

2 en 3

Allerheiligen
Allerzielen

9 en 10

16 en 17

23 en 24

Oostburg
zo. 10.45

 

I. D’hert
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

J. van Velthoven
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

Aardenburg
zo. 9.15

 

Liturgiegroep
10.00u
St. Ceciliakoor

F. van Geyt
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

 

W. Wiertz
St. Ceciliakoor

Breskens
zo. 9.15

I. D’hert
mw. T. van ’t Westeinde en samenzang

---

J. van Velthoven
mw. T. van ’t Westeinde en samenzang

---

Schoondijke
zo. 9.15

R. Koops
Dameskoor

---

Liturgiegroep
Dameskoor

---

Sluis
za. 19.00 of zo. 10.45

Liturgiegroep
zondag 10.45u
Dameskoor SDK (o.v.)

 

---

---

---

IJzendijke
zo. 10.45

 

---

Liturgiegroep

Ritmisch Koor

---

F. van Geyt
Gemengd Koor

Hoofdplaat
za. 17.00

I. D’hert
cd

---

---

---

Biervliet
za. 19.00

---

Liturgiegroep

Ritmisch Koor

---

W. Wiertz
Stemmige Maatjes

LITURGIE Parochie Heilige Andreas December 2019

 

30 en 1
1e zondag van de Advent
Andreasdag

7 en 8
2e zondag van de Advent

14 en 15
3e zondag van de Advent

21 en 22
4e zondag van de Advent

24 en 25
Kerstmis

          29

 

Oostburg
zo. 10.45

---

I. D’hert
Parochiekoor

F. van Geyt
Parochiekoor

W. Wiertz
Parochiekoor

 

 

 

Zie
Kerstrooster

 

 

N. Peterse
Parochiële
viering
Oostburg
10.45u
Gregoriaans Koor

 

Aardenburg
zo. 9.15

Andreasviering
Project Koor
Pastoraal Team
10.45u

I. D’hert
St. Ceciliakoor

Liturgiegroep
St. Ceciliakoor

---

 

Breskens
zo. 9.15

---

---

Oec. viering
RK kerk
F. van Geyt
Bressia Kwartet

---

 

Schoondijke 
zo. 9.15

---

Liturgiegroep

Dameskoor

---

W. Wiertz
Dameskoor

 

Sluis
za. 19.00 of
zo. 10.45

---

Liturgiegroep

Zo. 10.45u.
CD

---

---

 

IJzendijke
zo. 10.45

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

---

F. van Geyt
Gemengd Koor

 

Hoofdplaat
za. 17.00

---

---

---

---

 

Biervliet
za. 19.00

---

Liturgiegroep
Ritmisch Koor

 

---

---

 

Liturgie Parochie Heilige Andreas KERSTMIS 2019

 

Dinsdag 24 dec.
Kerstavond

 

Woensdag 25 dec.
Eerste Kerstdag

Donderdag 26 dec.
Tweede Kerstdag

Oostburg

oec. gezinsviering
RK kerk  19.00u
N. Peterse/A. van Houweling
Kinderkoor

W. Wiertz
10.45u
Parochiekoor

---

Aardenburg

20.00u
Liturgiegroep
Jongerenkoor(o.v.)

W. Wiertz
9.15u
St. Ceciliakoor

---

Breskens

22.30U
F. van Geyt
White Group

---

---

Schoondijke

 20.30u
I. D’hert
Dameskoor

---

---

Sluis

 ---

I. D’hert
10.45u
White Group

---

IJzendijke

---

F. van Geyt
10.45u
Ritmisch Koor/Gemengd Koor

---

Hoofdplaat

19.00u     I. D’hert
mw. T. van ’t Westeinde en samenzang

---

---

Biervliet

19.00u
F. van Geyt
Ritmisch Koor

Oec. Kerstviering
Liturgiegroep/J. vd Berg
Stemmige Maatjes 9.30u

---